Noliktavu, veikalu un darba telpu aprīkojums

Ieraksts

Tiekamies izstādē TECH INDUSTRY 2017

No 30. novembra līdz 2. decembrim Ķīpsalā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde TECH INDUSTRY 2017, kas ir lielākā nozares izstāde Baltijas reģionā un kurā ar plašu ekspozīcijas laukumu piedalīsies arī uzņēmums SSI SCHAEFER SIA!

 

SSI SCHAEFER SIA aicina visus interesentus apmeklēt lielāko nozares izstādi Baltijā TECH INDUSTRY 2017 un paviesoties uzņēmuma stendā – C2 hallē Nr.2

Šogad varēsiet iepazīties un izvēlēties vispiemērotāko noliktavu un darba telpu aprīkojumu, saņemt īpaši izdevīgos izstādes piedāvājumus, kā arī uzzināt pēdējos jaunumus intraloģistikas jomā. Vienu no šādiem jaunumiem prezentēsim izstādes laikā – automatizēta vadāma iekārta WEASEL.

 

TECH INDUSTRY 2017 piedalīsies vairāk nekā 270 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Vācijas, Polijas, Itālijas, Austrijas, Slovēnijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Ungārijas, Taivānas un citām valstīm. Izstādē būs Latvijas, Lietuvas, Vācijas, Itālijas, Baltkrievijas nacionālie kopstendi, kuros varēs iepazīties ar šo valstu ražotāju piedāvājumiem.

Izstādes darbalaiks:

30. novembris un 1. decembris 10.00–18.00

2. decembris 10.00–17.00

 

Uz tikšanos izstādē!