Noliktavu, veikalu un darba telpu aprīkojums

Arhīvs

Ņemot vērā, ka tikšanās vietu mainīt nedrīkst, tad mainīts ir tikai uzņēmuma faktiskās adreses nosaukums.

Lasīt tālāk

Mēs atkal iepriecinām ar izdevīgajiem piedāvājumiem, lai jūs varētu labiekārtot un sakārtot savas darba telpas.

Lasīt tālāk

No 22. līdz 25.aprīlim Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notiks ikgadējā Starptautiskā Būvniecības izstāde RESTA 2015, kas ir galvenais ikgadējais būvniecības nozares notikums Baltijas valstīs un kurā pirmo reizi piedalīsies arī mūsu uzņēmums.

Lasīt tālāk

No 10. līdz 12. aprīlim izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā auto industrijas izstāde “AUTO 2015”, kurā piedalīsies arī uzņēmums SNS NODAĻA.

Lasīt tālāk

No 12. līdz 15. martam izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā būvniecības industrijas izstādē “Māja I 2015”, kurā piedalīsies arī uzņēmums SNS NODAĻA.

Lasīt tālāk

Tuvojoties gada nogalei uzņēmums “SNS Nodaļa” savus klientus un sadarbības partnerus kā katru gadu iepriecina ar īpaši sarūpētām dāvanām, taču šogad veltes tiek izvadātas ar dabai visdraudzīgāko motorizēto transportu – elektromobīli.

Lasīt tālāk

Šogad aizsākām mūsu uzņēmumā jaunu tradīciju – SNS NODAĻA Ziemassvētku apsveikumu kartiņas dizainu izveidi uzticēt nevis profesionāļiem, bet gan jaunajiem māksliniekiem – mūsu darbinieku atvasēm.

Lasīt tālāk

No 4. līdz 6. decembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde TECH INDUSTRY 2014, kas ir gada nozīmīgākais un lielākais rūpnieciskās ražošanas projekts Baltijas reģionā.

Lasīt tālāk

Mēs turpinām iepriecināt ar mūsu izdevīgajiem piedāvājumiem, lai jūs varētu labiekārtot un sakārtot savas darba telpas.

Lasīt tālāk

Uzņēmums SNS NODAĻA piedalīsies starptautiskajā būvniecības, remonta un interjera izstādē „Māja. Dzīvoklis 2014”, kurā piedalīsies nozīmīgākie preču un pakalpojumu ražotāji, tiešie piegādātāji, konkurētspējīgākie tirgotāji no Latvijas un ārvalstīm un kas notiks no 16. – 19.oktobrim Ķīpsalā.

Lasīt tālāk