Noliktavu, veikalu un darba telpu aprīkojums

Arhīvs

No 1. līdz 3. decembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde TECH INDUSTRY 2016, kas ir gada nozīmīgākais un lielākais rūpnieciskās ražošanas projekts Baltijā un kur šogad piedalīsies arī SSI SCHAEFER SIA.

Lasīt tālāk

Šonedēļ no 16. līdz 18.novembrim Tallinā notiks starptautiskā rūpniecības iekārtu un instrumentu izstāde INSTRUTEC 2016, kurā piedalīsies arī mūsu uzņēmums.

Lasīt tālāk

Tieši starptautiskā būvniecības, remonta un interjera izstāde „Māja. Dzīvoklis 2016”, kas notiek no 13. līdz 16.oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, būs tā vieta, kur pirmo reizi varēsim satikt savu esošos un potenciālos klientus mūsu jaunajā SSI SCHAEFER SIA stendā!

Lasīt tālāk

Pasaulē vadošais noliktavu un loģistikas risinājumu sniedzējs “SSI Schäfer” iekļauj savā grupā Latvijas uzņēmumu “SNS Nodaļa”, tādejādi iegūstot lielisku izpildītāju noliktavu aprīkojuma uzstādīšanas darbiem.

Lasīt tālāk

"SNS Nodaļa" vadītāji un speciālisti šonedēļ viesojas Hanoverē, lai apmeklētu pasaules vadošo intraloģistikas izstādi CeMAT 2016.

Lasīt tālāk

Jau 12 gadus “SNS Nodaļa” kolektīvs 4.maija brīvdienā kopā ar ģimenes locekļiem un draugiem dodas uz kādu no Latvijas vietām, lai to iepazītu un izpētītu. Arī šis gads nebija izņēmums un šī gada galamērķis bija Bieriņi jeb Mārupes novads.

 

Lai mums tradīcijām bagāta un stipra valsts, cilvēki un ikdiena!

Lasīt tālāk

No 27. līdz 30.aprīlim Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notiks ikgadējā Starptautiskā Būvniecības izstāde RESTA, kas ir galvenais ikgadējais būvniecības nozares notikums Lietuvā un Baltijas valstīs un kurā piedalīsies arī mūsu uzņēmums.

Lasīt tālāk

No 15. līdz 17.aprīlim Ķīpsalas hallē norisināsies Starptautiskā auto industrijas izstāde AUTO 2016, kurā ar jaunu ekspozīcijas stendu piedalīsies arī uzņēmums “SNS Nodaļa”.

Lasīt tālāk

No 6. līdz 9.aprīlim Igaunijas galvaspilsētā Tallinā notiks ikgadējā Starptautiskā būvniecības izstāde ESTBUILD 2016, kurā pirmo reizi piedalīsies arī mūsu uzņēmums.

 

Jau 20 gadus izstāde ESTBUILD ir ne tikai visvairāk apmeklētākā izstāde valstī, bet arī ikgadējs galvenais būvniecības nozares notikums un simbolisks starts būvniecības sezonai Igaunijā.

ŠOGAD 5 izstādes hallēs un plašā āra ekspozīcijā ikvienam apmeklētājam būs iespējams apskatīt un iepazīties ar būvniecības tirgus aktualitātēm, satikt speciālistus un dibināt kontaktus.

Uzņēmums SNS NODAĻA izstādē piedalīsies ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda atbalstu un sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Lasīt tālāk

Mūsu montāžas brigādēs strādā profesionāli speciālisti, kas realizē noliktavu aprīkojuma montāžas projektus, garantējot augstu darbu izpildes kvalitāti un plānoto termiņu ievērošanu. Darbi tiek veikti pārsvarā Latvijā un Eiropā, lai gan ik pa brīdim darbi norisinās arī citās pasaules daļās.

Lasīt tālāk